De Explorer of the Seas van Royal Caribbean International is gebouwd in 2000 en gerenoveerd in 2015. Het is een cruiseschip uit de Voyager-klasse. Andere schepen uit deze klasse zijn de Voyager of the Seas, Navigator of the Seas, Adventure of the Seas en Mariner of the Seas.
Ten tijde van de bouw waren dit de grootste cruiseschepen ter wereld met een capaciteit van meer dan 3.000 passagiers. De Explorer of the Seas was één van de eerste cruiseschepen met een klimwand en een ijsbaan op zee. Ook nieuw was de Royal Promenade, een lange promenade/straat in het midden van het schip.
Het is met name ‘s avonds, tezamen met theater waar Broadway-shows worden vertoond, het middelpunt. De Explorer of the Seas bevat een groot hoofdrestaurant dat 3 verdiepingen (Da Gama, Magellan en Columbus) bestrijkt. Naast het buffetrestaurant Windjammer Cafe, zijn er specialiteitenrestaurants (toeslagen) als het Amerikaanse Johnny Rockets (hamburgers), Giovanni’s Table, Chops Grille en Izumi. Op het zwembaddek is een groot filmscherm en een surfsimulator.
Vraag een offerte aan bij:
Captain Cruise Cruisereizen Cruisewinkel TUI
Nieuwsberichten
- Regent Seven Seas Cruises 2025 Wereldcruise breekt record
- Muziek themacruises bij Phoenix Reisen
- MSC Cruises brengt gala-avond weer terug!
- Bouwstart voor eerste LNG schip voor TUI Cruises
- Oude Rolls Royce van Carnival Ecstasy krijgt nieuw thuis op Carnival Celebration